Remi i poraz omladinaca Čelika u Bijeljini

Remi i poraz omladinaca Čelika u Bijeljini – Odigrano je 13. kolo (drugo kolo drugog dijela prvenstva) Omladinske Premijer nogometne lige BiH u sezoni 2016/2017, prva sezona sa 12 klubova umjesto dosadašnjih 16. Nakon nedjeljnog poraza seniorskog sastava Čelika u Zenici od Radnika  (0:1), omladinske selekcije Čelika odigrale su jednu neriješenu i doživjele jedan poraz od istog protivnika u Bijeljini..
Uokviru 13. kola obje selekcije NK Čelik (juniori i kadeti)  igrali su gostujuće utakmice protiv vršnjaka FK Radnik iz Bijeljine. Utakmice su igrane na gradskom stadionu u Bijeljini pred oko 60 gledalaca. Juniori su odigrali neriješeno 0:0, dok su kadeti poraženi sa 1:2.

KADETI
FK RADNIK  – NK ČELIK  2:1 (1:1);
Gol za kadete Čelika postigao je Adnan Čerimić u 34.minuti, a golove za Radnik postigli Kemak Hasikić u 9. i Radovan Vujić u 50.minuti.

33 Elvir Trako

Nakon 13 odigranih kola juniori Čelika su zabilježili jednu pobjedu 10 poraza i dva  remija, a kadeti četiri pobjede, dva remija i 7 poraza.
U narednom 14.kolu omladinci Čelika su domaćini ekipi FK Sarajevo.