Oglasi

Posao: Viši računovođa (M/Ž) u Delta Trade

Deltatrade
Deltatrade

Posao: Viši računovođa (M/Ž) u Delta Trade – Delta Trade d.o.o. traži Višeg računovođu zbog proširenja poslovanja na preradu smrznutog voća. Kao Viši računovođa si pored ostalog odgovoran za:

Opis posla

Vođenje odjela računovodstva
Samostalno obavljanje računovodstvenih poslova za Društvo
Izrada i kontrola izvještaja o dobiti, PDV-a i Godišnjeg financijskog izvještaja, te ostalih izvještaja za Društvo
Vođenje Glavne knjige, Knjige KIF-a i KUF-a, te ostalih pomoćnih knjiga i računovodstvenih evidencija inventura
Izrada završnog računa
Poslovna korespondencija s trgovačkim društvima i obrtima
Koordinacija svih operativnih poslova unutar Društva

Uvjeti

VŠS/VSS ekonomskog usmjerenja (dipl. ekonomist, magistar ekonomije, stručni prvostupnik ekonomije – smjer računovodstvo, stručni specijalist računovodstva i financija)
Odlično poznavanje rada na računaru, posebno MS Office te rad u računovodstvenim programima, poslovna korespondencija i internet poslovanje
Radno iskustvo od min. 5 godina samostalnog obavljanja i vođenja računovodstvenih poslova
Odlično poznavanje zakona iz područja računovodstva, poreza i financija
dobro poznavanje MSFI-a, MRS-eva
Odgovornost, samostalnost u radu, organiziranost, praktičnost, preciznost i usmjerenost na detalje te pridržavanje vremenskih rokova
Smisao za koordinaciju, samoinicijativu i organizaciju
Vrlo dobro znanje engleskog jezika u govoru i pismu
Visok nivo profesionalnosti, samostalnosti i odgovornosti
Izražene analitičke vještine, preciznost i pouzdanost u radu
Spremnost na kontinuirano obrazovanje i osobni razvoj
Sistematičnost, analitičnost, tačnost, ažurnost, pouzdanost i odgovornost
Razvijene komunikacijske i interpersonalne vještine
Vozačka dozvola B kategorije

Stručna sprema: Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Stručni specijalist, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva: 5

Vozačka dozvola: B

Vještine: Word, Excel, Outlook, Internet

Šta nudimo:

probni rad na 3 mjeseca
na određeno na godinu dana uz mogućnost stalnog zaposlenja
redovna mjesečna primanja
rad na jednom mjestu
puno radno vrijeme
Vrsta zaposlenja: Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Prijaviti se možete putem emaila [email protected]

Lokacija:Zenica

Broj pozicija:1

Trajanje oglasa: oglas ističe 16.05.2016.