Oglasi

Posao: Trgovac u firmi DOMOD

Podijeli ovu vijest:

O G L A S za popunu radnih mjesta

Firma DOMOD d.o.o. je domaća kompanija sa dugogodišnjim iskustvom u prodaji bijele i audio-video tehnike, IT opreme, malih kućanskih aparata, alata, posuđa i ostalih kućnih aksesoara. Distributeri smo vodećih svjetskih marki: Sony, Samsung, Phillips, Panasonic, HP, Whirlpool, Gorenje, Indesit, Bosch, VOX, Tefal, Rowenta, Miele, Korkmaz i dr. u četrnaest prodajnih objekta u BiH.

Zbog proširenja svojih aktivnosti raspisujemo oglas za prijem u radni odnos:

Trgovac  (bijela i AV tehnika/ IT/ mali kućanski aparati/ posuđe)

Opis poslova:

  • Neposredan rad sa kupcima, pružanje informacija, pomoć pri kupovini
  • Direktna prodaja, izdavanje računa, naplata, pakovanje
  • Praćenje i upoznavanje novih artikala
  • Održavanje reda, urednosti i higijene na radnom mjestu
  • Saradnja sa poslovođom i poslovodstvom u kreiranju ponude
  • Ostali poslovi vezani za proces rada prema potrebi

Uslovi:

  • Min. SSS
  • Poznavanje rada na računaru
  • Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • Izražena komunikativnost, timski rad, snalažljivost, odgovornost
  • Min. poznavanje jednog dijela asortimana kompanije (AV tehnika, IT oprema, bijela tehnika, mali kućanski aparati)
  • Pasivno poznavanje barem jednog stranog jezika (poželjno engleski)

Nudimo:

  • Rad u profesionalnom, prijatnom i dinamičnom okruženju
  • Stalnu obuku i usavršavanje
  • Mogućnost napredovanja

Broj radnih mjesta: 1

Lokacija: Zenica

Ukoliko ste zainteresovani za ponuđenu radnu poziciju, svoje biografije u pismenoj formi (CV) pošaljite na mail [email protected] sa naznakom Prijava na konkurs – Trgovac Zenica.

Izbor kandidata će se vršiti putem intervjua na poziv.