POSAO:  Startech  zapošljava – Serviser elektroničkim i telekomunikacijskim dijelovima i opremom

 OGLAS ZA POSAO – Preduzeće Startech  d.o.o., raspisuje oglas za prijem u radni odnos za radno mjesto:

Serviser elektroničkim i telekomunikacijskim dijelovima i opremom

Opis posla:

  • vizualno pregledava uređaje i detektuje kvarove
  • provjerava jamstvene uslove uređaja
  • popravlja uređaje u skladu s uputama proizvođača
  • izrađuje ponude za van jamstvene popravke
  • ispituje funkcije uređaja i kvalitetu servisa nakon popravka
  • vodi dokumentaciju koja se tiče servisiranja
  • izrađuje izvještaje o popravku uređaja

Potrebne vještine I znanja:

  • SSS/VSS elektrotehničkog smjera
  • radno iskustvo na radu na sličnim poslovima, minimalno 1 godina
  • poznavanje elektrotehničkih sklopova i shema
  • napredno poznavanje rada na računarima
  • obavezno poznavanje rada u MS office paketu
  • pozitivan pristup prema radnim obvezama
  • brzina i preciznost u radu

Uslovi pozicije i položaj u organizaciji:

  • Stimulativna primanja.
  • Ugodno i stimulirajuće radno okruženje

Tražimo osobu koja proaktivno promišlja za potrebe tržišta i poduzima odgovarajuće akcije u cilju ostvarenja uspješnih poslovnih rezultata,  razvija saradnju i partnerski odnos s kolegama i klijentima, podržava kulturu feedbacka, odgovorno i efikasno upravlja svojim ponašanjem, brzo uči i djeluje efikasno.

Lokacija: Zenica (Rad iz firme)

Broj izvršilaca: 1

Oglas traje do 03.05.2024., prijave slati na mail [email protected]