Biznis

Posao: saradnik za promet nekretnina

Potreban veći broj saradnika za promet nekretnina na području BiH. Ukoliko ste komunikativni,samoincijativni i prije svega ambiciozni, želite napredovati ovo je izuzetna prilika za vas da surađujete sa nama i nasim već postojećim klijentima sa Bliskog Istoka.

Uslovi:

    min.SSS
    poznavanje jednog stranog jezika (engleski) poželjno i arapski
    poznavanja rada na računaru je obavezno
    vozačka dozvola B
    iskustvo na istim ili sličnim poslovima

 Opis posla:

    Potražnja nekretnina na području BiH
    Slanje ponude potencijalnim kupcima
    Posredovanje pri prometu ili najmu nekretnina
    Svakodnevna komunikacija sa klijentima
    Praćenje tržišta

Nudimo:

    rad u ugodnoj radnoj atmosferi
    stimulativna primanja po učinku
    potpune  uslove rade u sklopu firme
    obuka po potrebi
    mogućnost zasnivanja stalnog radnog odnosa
    mogućnost napredovanja

 Prijave  CV  slati na:
 email: [email protected] ili [email protected]
 poštom na: adresu Kasindolska 162, 71000 Sarajevo, sa NAZNAKOM PRIJAVA NA OGLAS.

Detaljnije informacije  na:
Kontakt tel : 065 999 217
Kontakt osoba: Minela Ćehović
Lokacija:Zenica, Sarajevo, Mostar, istocno sarajevo, Hadzici, Neum, Konjic
Broj pozicija:10
Datum objave:26.01.2015.
Trajanje oglasa:30 dana (ističe 25.02.2015.)

Tagovi