Oglasi

Posao: Prodavač u Parfimeriji “David Walker Fragrances” u Zenici

Primaj prvi vijesti na viber - besplatno - PRIJAVI SE NA OVOM LINKU
Podijeli ovu vijest:

Posao: Prodavač u Parfimeriji “David Walker Fragrances” u Zenici – MOON d.o.o. Zenica, ekskluzivni distributer poznatog turskog brenda “David Walker Fragrances” koji se bavi proizvodnjom i prodajom vlastitih parfema, mirsa i ulja visoke kvalitete, raspisuje konkurs za poziciju prodavača u David Walker trgovini u Zenici.

TRGOVAC – Zenica  1 izvršioc (samo ženski kandidati, dob 20-35 godina)

Opis poslova:
•    Komunikacija sa kupcima i prezentacija artikala,
•    Prodaja artikala, izrada računa i rad na kasi,
•    Vodi računa o urednosti izloga, parfimerije , vodi neophodne evidencije, priprema i izlaže artikle za prodaju,
•    Vodi računa o prometu, te dostavlja podatke o potražnji i prodaji pojedinih vrsta artikala, osigurava popunjenost ponude,
•    Obavlja i druge poslove iz domena prodaje.

Uslovi:
•    SSS  IV stepen,
•    1 godina iskustva u prodaji (djevojke sa iskustvom imaju prednost)
•    Poznavanje  rada  na računaru,
•    Komunikativnost i izražene sposobnosti timskog rada.

Ukoliko smatrate da ispunjavate uslove, te želite postati dio našeg tima, Vaš CV sa slikom možete poslati na email [email protected]
Za više informacija posjetite www.davidwalker.ba

Konkurs ostaje otvoren do upražnjenja radnog mjesta.

Zenica, 17.08.2018.g

Strogo je zabranjeno preuzimanje sadržaja, vijesti, videa ili fotografija bez navođenja izvora i bez dozvole. Vlasnik materijala su Agencija za promociju PRmedia s.d. i portal Zenicablog, osim ako nije navedeno drukčije.

Kontakt sa portalom Zenicablog možete ostvariti:
email: [email protected]
Viber poruke: +387 60 355 8888
Facebook Inbox: https://www.facebook.com/Zenicablog/
Twitter: https://twitter.com/Zenicablog2010

Zadnje objavljeno