Oglasi

Posao: potreban montažer garažnih vrata

Posao: potreban montažer garažnih vrata – Preduzeće Prima-Commerce  d.o.o Zenica, koje se bavi proizvodnjom, prodajom i ugradnjom PVC i AL stolarije,  raspisuje konkurs za upražnjeno radno mjesto: MONTER GARAŽNIH VRATA (jedan izvršilac).

Opis posla:
–    Rad na terenu
–    Poslovi montaže sekcionih/industrijskih vrata
–    Izrada i montaža konstrukcija i podkonstrukcija

Uslovi:
–    SSS (tehničkog ili sličnog smjera)
–    Obavezno radno islustvo
–    Poznavanje istih ili sličnih materija
–    Vozačka dozvola B kategorije
–    Organizacija, odgovornost i samostalnost u radu

Zainteresirani kandidati trebaju se javiti lično u sjedištu firme ( Čifluk do broja 3-Poslovna zona Pečuj)u terminu od 08:00 do 17:00sati (uz prethodnu najavu  na br.tel. 032 457 412).
Konkurs ostaje otvoren do popune radnog mjesta.