Oglasi

Posao: Potreban Magistar farmacije (diplomirani farmaceut/ljekarnik)

Primaj prvi vijesti na viber - besplatno - PRIJAVI SE NA OVOM LINKU
Podijeli ovu vijest:

Potreban Magistar farmacije (diplomirani farmaceut/ljekarnik) – ZU Zeni-lijek Zenica – OGLAS za prijem radnika u radni odnos

Magistar farmacije (diplomirani farmaceut/ljekarnik) 1 izvršioc, rad na određeno vrijeme

Opis poslova:
• Organizovanje poslova u apoteci
• Izdavanje lijekova na recept
• Savjetovanje i preporučivanje terapije pacijentima
• Izrada magistralnih pripravaka

Mjesto rada:
• Zenica

Uslovi za kandidate: Obavezni:
• Državljanstvo BIH
• VSS sprema (Diplomirani farmaceut-magistar farmacije)
• Položen stručni (državni) ispit
• Licenca izdata od nadležne komore

Dodatni:
• Odlično vladanje MS Office paketom i radom na računaru
• Najmanje 6 mjeseci radnog iskustva u struci
• Dobre komunikacione i organizacione vještine
• Samoinicijativnost, odgovornost, motiviranost, spremnost na rad u timu
• Poznavanje jednog ili više stranih jezika

Nudimo:
• Rad u dobro organizovanom i pozitivnom kolektivu
• Kontinuirano usavršavanje
• Mogućnost napredovanja i stimulativnu naknadu za uloženi rad

Prijava treba da sadrži:
• Motivaciono/propratno pismo
• Biografiju (CV) kandidata

Ukoliko ispunjavate navedene uslove prijavite se putem E-maila [email protected] uz naznaku “Prijava na oglas za posao farmaceuta”. ZU Zeni-lijek zadržava pravo da kontaktira samo kadidate koji uđu u uži izbor. Trajanje oglasa: 15 dana od dana objavljivanja.

Strogo je zabranjeno preuzimanje sadržaja, vijesti, videa ili fotografija bez navođenja izvora i bez dozvole. Vlasnik materijala su Agencija za promociju PRmedia s.d. i portal Zenicablog, osim ako nije navedeno drukčije.

Kontakt sa portalom Zenicablog možete ostvariti:
email: [email protected]
Viber poruke: +387 60 355 8888
Facebook Inbox: https://www.facebook.com/Zenicablog/
Twitter: https://twitter.com/Zenicablog2010

Zadnje objavljeno