Oglasi

Posao: potreban komercijalista

Primaj prvi vijesti na viber - besplatno - PRIJAVI SE NA OVOM LINKU
Podijeli ovu vijest:

E SOLUTIONS d.o.o. Zenica potreban komercijalista za predstojeću zimsku sezonu 2019/2020. Svi zainteresirani se mogu prijaviti putem mail-a [email protected].
Rok za prijavu je 01.09.2019.

Opis posla:
Identifikacija i privlačenje novih kupaca
Praćenje aktivnosti konkurencije na tržištu
Praćenje i rad na unapređenju izloženosti proizvoda
Odgovornost za realizaciju plana prodaje
Odgovornost za naplatu potraživanja

Uslovi:
– SSS/VŠS/VSS

Radno iskustvo u prodaji
Komunikativnost i izražene pregovaračke vještine
Proaktivan pristup i samostalnost u izvršavanju poslova
Poznavanje rada na računaru (MS Office)
Vozačka dozvola “B” kategorije

Strogo je zabranjeno preuzimanje sadržaja, vijesti, videa ili fotografija bez navođenja izvora i bez dozvole. Vlasnik materijala su Agencija za promociju PRmedia s.d. i portal Zenicablog, osim ako nije navedeno drukčije.

Kontakt sa portalom Zenicablog možete ostvariti:
email: [email protected]
Viber poruke: +387 60 355 8888
Facebook Inbox: https://www.facebook.com/Zenicablog/
Twitter: https://twitter.com/Zenicablog2010

Zadnje objavljeno