Oglasi

POSAO: Poslovni saradnik (m/ž)

Poslodavac: AdiX Events d.o.o. Sarajevo
Kategorija: Administracija i slične usluge
Mjesto rada: Kanton Sarajevo, Zeničko-dobojski kanton i Srednjobosanski kanton
Rok prijave: 03.09.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta: POSLOVNI SARADNIK (m/ž) – više izvršilaca

AdiX Events je u potrazi za mladim i entuzijastičnim poslovnim agentima koji će zajedno sa nama, ideju našeg međunarodnog partnera sprovesti u djelo – odnosno doprinijeti dodatnom širenju njihove globalne društvene mreže i na ovim prostorima.

Opis posla i odgovornosti:
• Promovisanje i pronalaženje potencijalnih članova sajta na Vašem području,
• Registracija članova na web stranici – rad od kuće;
• Upravljanje bazom podataka i pružanje tehničke podrške članovima (pri korištenju web stranice);
• Planiranje i razvoj novih strategija pretrage.

Vrsta posla: rad na određeno vrijeme
Regija: Kanton Sarajevo regijaSrednjobosanski kanton regijaZeničko-dobojski kanton regija

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije: Naš savršen partner treba da ispunjava sljedeće uslove:
• Strpljenje i želja za rad sa ljudima;
• Visok nivo komunikacijskih vještina (Osoba koja uživa u interakciji sa drugim ljudima) i dobro razvijene prezentacijske vještine;
• Dobro znanje engleskog jezika (usmeno i pismeno);
• Dobre vještine pregovaranja (Zna kako predstaviti i pridobiti interes klijenata za proizvod);
• Dobre vještine upravljanja, dobra organizovanost i odgovornost;
• Orjentisan je ka dostizanju ciljeva;
• Želja da bude menadžer vlastitog biznisa bez ulaganja;
• Napredni PC i Internet korisnik;
• Sposobnost za samostalno i proaktivno djelovanje.Ukoliko se prepoznajete u gore navedenim uslovima, spremni smo da Vam ponudimo:
• Atraktivna primanja i bonuse – plata se zasniva na rezultatima rada i isplaćuje se mjesečno;
• Fleksibilno radno vrijeme i mogućnost rada online – od kuće ili sa bilo koje druge lokacije;
• Odlične mogućnosti za razvoj i usavršavanje u oblasti promocija i prodaje;
• Razvijanje komunikacijskih, prodajnih i drugih profesionalnih vještina;
• Saradnja sa timom profesionalaca unutar međunarodne i domaće mreže;
• Mogućnost pokretanja vlastitog biznisa u bliskoj budućnosti baziranog na našem „know- how“ iskustvu i infrastrukturi.

Prednost imaju kandidati sa područja Kantona Sarajevo i okoline, Zeničko-dobojskog kantona i Srednjobosanskog kantona.

Ukoliko ispunjavate gore navedene uslove molimo Vas da Vašu biografiju (CV) na engleskom jeziku dostavite putem opcije “Brza prijava”.

Minimalna stručna sprema: Srednja škola

Kontakt podaci

Naziv preduzeća: AdiX Events d.o.o. Sarajevo
Regija: Kanton Sarajevo regija