Oglasi

Posao: Mrežni tehničar u kompaniji Austrofon

Posao: Mrežni tehničar u kompaniji Austrofon – Austrofon d.o.o Tuzla, firma koja se bavi sa pružanjem usluga javne fiksne telefonije raspisuje konkurs za poziciju

Mrežni tehničar (m/ž)

za mjesto Tuzla, Sarajevo i Zenica po jedan izvršioc

Opis posla:

  • planiranje, definicija i implementacija fizičkog nivoa mrežne infrastrukture
  • dnevno tehničko nadgledanje mrežnih sistema
  • nadzor i održavanje fizičkog nivoa mrežne infrastrukture
  • nadgledanje sistema IT Infrastrukture
  • podrška korisnicima u domeni mrežne infrastrukture

Uslovi:

  • SSS tehničkog usmjerenja (telekomunikacije)
  • osnovno poznavanje komunikacijskih standarda i mrežnih infrastruktura
  • minimum 3 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • pasivno znanje engleskog jezika
  • vozačka dozvola „B“ kategorije

Rok za konkurisanje je 14 dana od dana objavljivanja tj. do 28.07.2016.god.

Ukoliko želite postati dio našeg tima pošaljite Vaš CV na e-mail adresu:

[email protected]