Oglasi

Posao: komercijalista/ trgovac

INGRAĐ d.o.o. Zenica prodaja podnih i zidnih obloga, kupaoničke opreme, protuprovalnih vrata, te ostalog građevinskog materijala
Primaj prvi vijesti na viber - besplatno - PRIJAVI SE NA OVOM LINKU
Podijeli ovu vijest:

Posao: komercijalista/ trgovac- INGRAĐ d.o.o. Zenica prodaja podnih i zidnih obloga, kupaoničke opreme, protuprovalnih vrata, te ostalog građevinskog materijala raspisuje oglas za prijem u radni odnos: KOMERCIJALISTA / TRGOVAC.

Opis poslova:

• Usluživanje kupaca i pomaganje pri izboru, te prodaja i obračun robe

• Učešće u izradi planova nabavke i prodaje u skladu sa definisanim poslovnim planovima, te nadgledanje njihovog sprovođenja

• Pregovaranje i definisanje okvira za pribavljanje proizvoda po najnižim cijenama i najboljim uslovima

• Prepoznavanje pogodnih prilika za trgovinu

• Kontinuirano analiziranje tržišta

• Razvijanje poslovnih odnosa, pregovaranje, te rješavanje zahtjeva poslovnih partnera

• Održavanje kontakta s postojećim i potencijalnim poslovnim partnerima, te nadgledanje mkomercijalne aktivnosti konkurenata

• Redovno obilaženje kupaca i dobavljača

Uslovi:

• VSS/VŠS/SSS ekonomskog, građevinskog ili drugog tehničkog smjera

• Aktivno poznavanje rada na računaru

• Poželjno radno iskustvo minimalno 2 godine na istim ili sličnim poslovima, za vrstu robe sa

kojom posluje firma

• Vozačka dozvola B kategorije

• Posebno izražene komunikacijske i organizacijske vještine

• Spremnost na timski rad

• Iskazane vještine prezentacije, te dobre pregovaračke sposobnosti

• Mogućnost rada na više zadataka u isto vrijeme (multi-tasker)

• Samostalnost, samoinicijativnost i sistematičan pristup radu

Prijavu sa potrebnom dokumentacijom i kraću biografiju dostaviti putem:

 E-maila: [email protected] ili pošte na adresu: INGRAĐ d.o.o. Zenica, ul. ČireTruhelke br. 8, 72000 Zenica

Više informacija možete dobiti putem telefona 061/974-826

U obzir će se uzeti prijave kandidata koji ispunjavaju navedene uslove, te će isti biti pozvani na intervju.

Oglas ostaje otvoren do popune radnog mjesta.

Strogo je zabranjeno preuzimanje sadržaja, vijesti, videa ili fotografija bez navođenja izvora i bez dozvole. Vlasnik materijala su Agencija za promociju PRmedia s.d. i portal Zenicablog, osim ako nije navedeno drukčije.

Kontakt sa portalom Zenicablog možete ostvariti:
email: [email protected]
Viber poruke: +387 60 355 8888
Facebook Inbox: https://www.facebook.com/Zenicablog/
Twitter: https://twitter.com/Zenicablog2010

Zadnje objavljeno