Porazi sve tri omladinske selekcije NK Čelik u Premijer ligi BiH

Porazi sve tri omladinske selekcije NK Čelik u Premijer ligi BiH – Proteklog  vikenda na programu su bile utakmice 16.kola Premijer lige za pionire i kadete, dok su juniori ovog vikenda odigrali utakmice 13.kola.

(Napomena: kadeti i juniori igraju Premijer ligu BiH, a pioniri jedinstvenu ligu BiH od ove godine).

Pioniri i kadeti Čelika bili su gosti kod ekipe FK Krupa iz Krupe na Vrbasu, dok su juniori gostovali banjalučkom Borcu. Nažalost, sve tri Čelikove omladinske selekcije doživjele su poraze.

Rezultati omladinskih selekcija Čelika:

PIONIRI U-15

Krupa – Čelik 2:0 (0:0) –Crveni karton je dobio golman pionira Čelika Emel Mlačo u 42.minuti i nakon toga domaći su postigli dva gola preko Džafe Hadžića.

KADETI U-17

Krupa – Čelik 1:0 (1:0) –Domaći su postigli pobjedonosni gol u 31.minuti, strijelac Đorđe Nišić.

JUNIORI U-19

Borac BL – Čelik 3:1 (2:1) –Strijelci za domaće bili su Srđan Eskić (2x) i Dorian Kuruzović. Gol za juniore Čelika postigao je Adnan Kalabić u 45.minuti.