Pobjede juniora i kadeta Čelika

27. kolo Premijer omladinske lige BiH u nogometu. Pobjede juniora i kadeta Čelika. KADETI: NK ČELIK – FK SLAVIJA 2:1, JUNIORI: NK ČELIK – FK SLAVIJA 4:1.

Omladinci Čelika (kadeti i juniori) danas su u Zenici odigrali utakmice 27.kola Premijer omladinske lige BiH protiv vršnjaka FK Slavija iz I. Sarajeva. Obje selekcije Čelika zabilježile su zaslužene pobjede.
Izvještaj KADETI :
NK ČELIK – FK SLAVIJA 2:1
U utakmici 27. kola Premijer omladinske lige BiH u nogometu, sezona 2014/2015, danas u 15 sati, igrali
su kadeti NKČelik i njihovi vršnjaci iz FK Slavija (I.Sarajevo).
Rezultat: Čelik – Slavija 2:1 (1:1);
Strijelac za Čelik: Amir Mašić u 17. i 42.minuti. Gol za Slaviju postigao je Luka Asentić u 20.minuti.

15 Meho Mešinović 73′

Igralo se u Zenici, na Kamberovića polju, na terenu sa plastičnom podlogom. Utakmica je odigrana pred oko 50-ak gledalaca, po oblačnom i kišovitom vremenu (+14*C). Glavni sudija je bio Mirza Tičić iz Sarajeva, sa pomoćnicima: A1 Irfan Peljto (Sarajevo), A2 Igor Puzović (Travnik), delegat Davor Ristović (Istočno Sarajevo);
Kadeti Čelika, nakon 27 kola, imaju 15 pobjeda, 7 remija, 5 poraza i 52 boda u prvenstvu Premijer omladinske lige BiH u nogometu.

Izvještaj JUNIORI:
NK ČELIK – FK SLAVIJA 4:1
Juniori Čelika, također, su danas, u 17 sati, igrali utakmicu iz 27. kola Premijer omladinske lige BiH u nogometu, sezona 2014/2015, protiv ekipe FK Slavija iz I.Sarajeva.
Rezultat: Čelik – Slavija 4:1 (1:1)
Strijelci za Čelik: Pašalić Elman (2x), Čolić Anes i Duraković Anes; Gol za goste dao je Kenan Hreljić.
Glavni sudija bio je Irfan Peljto iz Sarajeva sa pomoćnicima: A1 Mirza Tičić (Sarajevo), A2 Igor Puzović (Travnik), delegat Davor Ristović (Istočno Sarajevo);