Pobjeda kadeta, poraz juniora Čelika

Uokviru 23. kola prvenstva BH Telekom Premijer omladinske lige BiH u nogometu, sezona 2014/2015, danas su obje selekcije NK Čelik (kadeti i juniori) igrali gostujuće utakmice protiv vršnjaka NK Travnik u Travniku.
Nakon današnje pobjede prvog-seniorskog tima Čelika od 1:0 (strijelac Vernes Selimović u 50.minuti), na gostovanju kod Drine u Zvorniku u 24.kolu prvenstva BHT Premijer lige BiH, omladinske selekcije Čelika su postigle polovičan uspjeh protiv svojih vršnjaka iz NK Travnik na stadionu „Sportski centar“ u Travniku.
Naime, kadeti su pobjedili, a juniori izgubili od svojih vršnjaka na gostovanju u Travniku.

Evo rezultata:
KADETI:
NK TRAVNIK-NK ČELIK  0:6  (0:2); (Strijelci za kadete Čelika: Amir Mašić 4 gola, Dado Dedić i Edvin Jahić po jedan gol); Ističemo dobru igru strijelca 4 gola za kadete Čelika, Amira Mašića.
Kadeti Čelika, nakon 23. kola, imaju 12 pobjeda, 7 remija i 4 poraza (43 boda) u prvenstvu Premijer omladinske lige BiH u nogometu.

JUNIORI:
NK TRAVNIK – NK ČELIK  3:1 (1:1) ;
Strijelac za juniore Čelika bio je Tarik Adilović u 10.minuti, a za Travnik: Eldin Džaja u 11., Amir Barućija u 80. i Ammar Đulabić u 83.minuti. Juniori Čelika poklekli u finišu utakmice (80. i 83.minut).
Juniori Čelika sada imaju 9 pobjeda, 3 remija i 11 poraza (30 bodova) u proteklih 23 kola prvenstva Premijer omladinske lige BiH u nogometu.