Pobjeda i remi omldinaca Čelika

2. kolo Premijer Omladinske lige BiH u nogometu. Pobjeda juniora, a remi kadeta Čelika na Kamberovićima. JUNIORI: NK ČELIK – FK OLIMPIC 2:0; KADETI: NK ČELIK – FK OLIMPIC 1:1 – Omladinci Čelika (juniori i kadeti ) u Zenici su odigrali utakmice 2.kola Premijer omladinske lige BiH protiv vršnjaka FK Olimpic iz Sarajeva. Juniori Čelika su zabilježili pobjedu, dok su kadeti remizirali.

Glavne sudije na ovim utakmicama bili su: Sivac Ermin – kadeti (Zenica) i Kaljanac Haris – juniori (Sarajevo), a delegat Kovač Rade (I. Sarajevo).
JUNIORI:
NK ČELIK – FK OLIMPIC 2:0
Juniori Čelika igrali su utakmicu iz 2. kola Premijer omladinske lige BiH u nogometu, sezona 2015/2016, protiv ekipe FK Olimpic iz Sarajeva.
Rezultat: Čelik –Olimpic 2:0 (2:0)
Strijelac: Kenan Heco (2x);
Utakmica se igrala u Zenici, na Kamberovića polju, na terenu sa plastičnom travom u prisustvu oko 150 gledalaca po sunčanom i sparnom vremenu (+28*C). Zaslužena pobjeda juniora Čelika, koji su utakmicu završili sa 9 igrača, jer su isključeni Anes Čolić (drugi žuti karton u 90.minuti), te golman Nezir Kutić u 54.minuti.

NK ČELIK – FK OLIMPIC 1:1

U utakmici 2. kola Premijer omladinske lige BiH u nogometu, sezona 2015/2016, igrali su kadeti NKČelik i njihovi vršnjaci FK Olimpic iz Sarajeva.

Rezultat: Čelik – Olimpic 1:1 (1:1);

Strijelci: 0:1 Senad Trubljanin u 5.minuti, 1:1 Kenan Bašić u 31.minuti.

I ova utakmica se igrala u Zenici, na Kamberovića polju, na terenu sa plastičnom travom u prisustvu oko 100-tinjak gledalaca, po sunčanom i sparnom vremenu (+30*C).