Pobjeda i poraz Čelikovih omladinaca u Bijeljini

Pred početak utakmice kadeta Radnika i Čelik u Bijeljini

Pobjeda i poraz  Čelikovih omladinaca u Bijeljini

Odigrano je 26. kolo Omladinske Premijer nogometne lige BiH. Uokviru 26. kola prvenstva Premijer omladinske BH Telekom lige BiH u nogometu, obje selekcije NK Čelik (kadeti i juniori) igrali su gostujuće utakmice protiv vršnjaka FK Radnik iz Bijeljine Čelikove selekcije su zabilježile polovičan uspjeh, jer su juniori pobjedili sa 4:1, a kadeti izgubili sa 1:2 od svojih vršnjaka iz Bijeljine.

Utakmice su igrane na Gradskom stadionu pred oko 70-ak gledalaca. Sudije su bile: Drinić Velimir (Modriča), Rakić Boško (Bijeljina), Dujak Goran Odžak), delegat je bio Milošević Mirko (Zvornik).

JUNIORI:
FK RADNIK – NK ČELIK  1:4 (0:3);

(Strijelci za juniore Čelika: Kenan Heco u 26′, 35′ i 40.minuti i Tarik Adilović u 79.minuti. Gol za Radnik postigao je Abdurahman Beširović u 52.minuti).

FK RADNIK – NK ČELIK 2:1 (1:0)

(Strijelac za kadete Čelika bio je Nedim Zekić u 75.minuti, a za Radnik Dragan Živanović u 39. i Filip Zekanović u 72.minuti).