Pobjeda i poraz Čelikovih omladinaca

Pobjeda i poraz Čelikovih omladinaca- Odigrano 15. kolo Omladinske Premijer nogometne lige BiH. Uokviru 15. kola prvenstva Premijer omladinske BH Telekom lige BiH u nogometu, obje selekcije NK Čelik (kadeti i juniori) igrali su gostujuće utakmice protiv vršnjaka FK Olimpic iz Sarajeva. Juniori su pobjedili (3:2), a kadeti izgubili sa 0:4.

Seniorska ekipa Čelika danas je na Bilinom polju u Zenici pobjedila Olimpic sa 3:0 i ostvarila prvu pobjedu na svom terenu u ovom prvenstvu.

JUNIORI:

FK OLIMPIC– NK ČELIK 2:3 (2:1)

Strijelci za juniore Čelika bili su Nudžeim Imamović (2x) u 9. i 61.minuti, te Anes Šuvalić u 78.minuti.

13 Nedim Zekić 67′ 68′

Utakmice su igrane u Sarajevu u SC Halilovići pred oko 100 gledalaca. Sudije na obje utakmice bili su Azem Karić (Zenica, Alen Gluho i Anis Zukić iz Sarajeva.

Nakon 15 odigranih kola juniori Čelika su zabilježili dvije pobjede, 11 poraza i dva remija (8 bodova).
Kadeti Čelika, nakon 15 odigranih kola imaju četiri pobjede, dva remija i 9 poraza (14 bodova).

U narednom 16.kolu omladinci Čelika su domaćini ekipi Široki Brijeg.