Na međunarodnom taekwondo turniru Sarajevo Open 2025, održanom 15. juna u glavnom gradu Bosne i Hercegovine, članovi Taekwondo kluba Zenica ostvarili su izuzetno uspješan nastup, osvojivši ukupno pet medalja – tri zlatne i dvije srebrne.
Posebno se istakao Zeid Imamović, koji je osvojio dvije zlatne medalje u disciplinama borbe i kick.
Zlatnu medalju u formama (poomsae) osvojila je i Merjem Džambo, dok su Iman Lužić i Maid Alić doprinijeli ekipnom uspjehu sa po jednom srebrenom medaljom.
Turnir je okupio veliki broj takmičara iz Bosne i Hercegovine i regiona, a zenički klub je još jednom potvrdio kontinuitet kvalitetnog rada i spremnosti svojih takmičara za velika takmičenja.
Iz kluba su poručili da su ponosni na trud i posvećenost svih svojih članova, ističući kako je ovaj rezultat dodatna motivacija za nastavak sportskih aktivnosti i priprema za predstojeća takmičenja.
Kontakt sa portalom Zenicablog možete ostvariti:
email: [email protected]
Viber poruke: +387 60 355 8888
Facebook Inbox: https://www.facebook.com/Zenicablog/
Twitter: https://twitter.com/Zenicablog2010











