Oglasi

Oglas za posao: ZENKO – Diplomirani ekonomista

Oglas za posao: ZENKO – Diplomirani ekonomista – Radno mjesto: Diplomirani ekonomista za poslove prodaje i nabavke u tekstilnoj firmi

Mjesto rada: ZENKO d.o.o. Zenica, Lukovo polje br.40, 72000 Zenica

Broj traženih radnika: 1
Opis poslova: Organizacija nabavke i prodaje robe kupcima, rad na izradi tendera.
Poželjno poznavanja jednog stranog jezika, engleski ili njemački.
Dobro poznavanje rada na računaru.
Uvjeti: VSS ekonomskog smjera
Radno iskustvo: Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima. Iskustvo u pustupcima izrade ponuda za javne nabavke.
Napomena: Obavezan probni rad i testiranje poznavanja rada na računaru.

Poslodavac: ZENKO d.o.o. Zenica, Lukovo polje br.40, 72000 Zenica

Prijave za posao slati na email ili lično se prijaviti na adresi firme.