Oglasi

Oglas za posao: viši računovođa

Oglas za posao: viši računovođa- Delta Trade d.o.o. Zenica traži Višeg računovođu zbog proširenja poslovanja. Kao Viši računovođa si pored ostalog odgovoran za:

Opis posla
  • Vođenje odjela računovodstva
  • Samostalno obavljanje računovodstvenih poslova za Društvo
  • Izrada i kontrola izvještaja o dobiti, PDV-a i Godišnjeg financijskog izvještaja, te ostalih izvještaja za Društvo
  • Vođenje Glavne knjige, Knjige KIF-a i KUF-a, te ostalih pomoćnih knjiga i računovodstvenih evidencija inventura
  • Izrada završnog računa
  • Poslovna korespondencija s trgovačkim društvima i obrtima
  • Koordinacija svih operativnih poslova unutar Društva
Uvjeti
  • VŠS/VSS ekonomskog usmjerenja (dipl. ekonomist, magistar ekonomije, stručni prvostupnik ekonomije – smjer računovodstvo, stručni specijalist računovodstva i financija)
  • Odlično poznavanje rada na računaru, posebno MS Office te rad u računovodstvenim programima, poslovna korespondencija i internet poslovanje
  • Radno iskustvo od min. 5 godina samostalnog obavljanja i vođenja računovodstvenih poslova
  • Odlično poznavanje rad za Pantheon
  • Odlično poznavanje zakona iz područja računovodstva, poreza i financija
  • dobro poznavanje MSFI-a, MRS-eva
  • Odgovornost, samostalnost u radu, organiziranost, praktičnost, preciznost i usmjerenost na detalje te pridržavanje vremenskih rokova
  • Smisao za koordinaciju, samoinicijativu i organizaciju
  • Vrlo dobro znanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • Visok nivo profesionalnosti, samostalnosti i odgovornosti
  • Izražene analitičke vještine, preciznost i pouzdanost u radu
  • Spremnost na kontinuirano obrazovanje i osobni razvoj
  • Sistematičnost, analitičnost, tačnost, ažurnost, pouzdanost i odgovornost
  • Razvijene komunikacijske i interpersonalne vještine
  • Vozačka dozvola B kategorije
Stručna sprema: Viša stručna sprema, Stručni Bachelor, Sveučilišni Bachelor, Stručni specijalist, Visoka stručna sprema, Magistar struke
Potrebne godine iskustva: 5
Vozačka dozvola: B
Vještine: Word, Excel, Outlook, Internet

Šta nudimo:
  • na određeno na godinu dana uz mogućnost stalnog zaposlenja
  • redovna mjesečna primanja
  • rad na jednom mjestu
  • puno radno vrijeme
  • Vrsta zaposlenja: Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos
Vašu prijavu nam možete poslati putem opcije “PRIJAVI SE NA OGLAS”.
Lokacija: Zenica
Broj izvršilaca: 1
Datum objave: 16.03.2021.
Trajanje oglasa: 30 dana (ističe 15.04.2021. )