Oglasi

Oglas za posao: Uredski komercijalista

Oglas za posao: Uredski komercijalista- Aero Exclusive doo Sarajevo

Prodaja kancelarijskog i potrošnog materijala, školskog pribora, darovnog asortimana i poslovne galanterije, te biro opreme i računara.

U potrazi smo za pozitivnom i motiviranom osobom, vrsnih komunikacijskih vještina, koja želi raditi u dinamičnoj sredini, uživati u izazovima posla, uspješnoj prodaji i zadovoljnim kupcima. Ukoliko želite postati dio našeg dinamičnog prodajnog tima i profesionalnog okruženja, a sve što Vam treba je prilika da pokažete da ste odlični u svom poslu, prijavite se na konkurs za radno mjesto.

UREDSKI KOMERCIJALISTA  (m/ž)

Opis poslova i odgovornosti:

  • Primarno zaduženje za rad sa kupcima u objektu u Zenici kao i akviziranje novih kupaca.
  • Aktivan rad sa postojećim kupcima kao i pronalazak novih kupaca.
  • Aktivna komunikacija iz ureda prema potencijalnim kupcima u svrhu akvizicije istih.
  • Dnevno izvještavanje o aktivnostima akvizicije.
  • Obrada dogovorenih narudžbi, praćenje roka isporuke i zadovoljstva kupca.
  • Vrši dodatnu prodaju i razvoj odnosa sa kupcima putem obilazaka istih.
  • Učestvuje u pregovorima za širenje suradnje i asortimana.
  • Timski surađuje sa ostalim uredskim i terenskim komercijalistima na ostvarenju redovnog plana prodaje.
  • Realizira dodatni plan prodaje.

Od Vas kao najboljeg kandidata očekujemo/profil željenog kandidata:

  • Iskustvo u prodaji i radu u maloprodajnim objektima – poželjno iz oblasti uredskog i školskog materijala.
  • Odlične prodajne, pregovaračke i komunikacijske vještine.
  • Spremnost i želja za aktivnim traženjem novih kupaca kroz veliki broj ostvarenih kontakata sa istima kako na terenu tako i putem telefonskih razgovora.
  • Obrazovanje – srednja stručna sprema
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Poznavanje engleskog jezika-poželjno
  • Poznavanje rada na računaru.
  • Odličnu sposobnost usmene i pisane komunikacije.
  • Samostalnost u donošenju odluka, spremnost da preuzmete odgovornost.
  • Orijentiranost prema kupcu i pružanju najbolje usluge.
  • Pozitivan, energičan, inovativan, kreativan i odlučan pristup poslu
  • Planiranje, sposobnost određivanja prioriteta i realizacije zadatke na vrijeme.
  • Timski rad.

Šta možete očekivati od nas kao poslodavca?

  • Rad u modernom i prijatnom okruženju
  • Zanimljiv i dinamičan posao
  • Mogućnost napredovanja
  • Stabilan posao uz redovna mjesečna primanja
  • Profesionalno usavršavanje
  • Bonuse za dodatno ostvarene rezultate

Zainteresirani kandidati mogu dostaviti svoj CV i motivacijsko pismo na mail [email protected]  sa naznakom „UREDSKI KOMERCIJALISTA“. Kandidati koji uđu u uži izbor će biti kontaktirani. Nepotpune prijave neće biti uzete u razmatranje.

Lokacija: Zenica

Broj izvršilaca: 1

Datum objave: 04.04.2022.

Trajanje oglasa: 15 dana (ističe 19.04.2022.)