Oglasi

Oglas za posao u David Walker parfimeriji

OGLAS ZA POSAO – Prodavač u poslovnici“David Walker Fragrances” Zenica

Firma MOON d.o.o. iz Zenice, ekskluzivni distributer turskog brenda “David Walker Fragrances”, raspisuje konkurs za poziciju prodavača u David Walker poslovnici u Zenici.

Prodavač –  1 izvršioc

Opis poslova:
• Komunikacija sa kupcima i prezentacija artikala,
• Prodaja artikala, izrada računa i rad na kasi,
• Vodi računa o urednosti prodajnog pulta, vodi neophodne evidencije,
priprema i izlaže artikle za prodaju,
• Obavlja i druge poslove iz domena prodaje.

Uslovi:
• Minimalno SSS IV stepen,
• Komunikativnost i izražene sposobnosti timskog rada.
• „Nepušač“

Ukoliko smatrate da ispunjavate uslove, te želite postati dio našeg tima, Vaš CV sa slikom možete poslati na email [email protected]

Za više informacija posjetite www.davidwalker.ba

Konkurs ostaje otvoren do upražnjenja radnog mjesta.