Oglasi

Oglas za posao: Trgovac  – radnik u maloprodaji Mobishop

Firma Startech d.o.o – Mobishop zbog povećanja obima posla i otvaranja nove poslovnice raspisuje natječaj za popunjavanje radnog mjesta na poziciji:

Trgovac  – radnik u maloprodaji

Opis posla:

  • Razvijene komunikacione vještine sa kupcima, pružanje informacija o proizvodima
  • Sudjelovanje u provođenju inventure
  • Slaganje proizvoda, označavanje cijenama I marketinškim materijalom
  • Edukacija o asortimanu
  • Sudjelovanje u ostalim zadacima maloprodajnog tima
  • briga za higijenu i čistoću trgovine i opreme

Uslovi:

  • Ljubaznost, fleksibilnost, odgovornost, organiziranost, timski duh
  • Minimum IV stepen stručne spreme
  • Poznavanje tehničkih karakteristika robe
  • Poznavanje rad ana računaru

Nudimo:

  • Rad u stabilnoj kompaniji, mogućnost stalnog zaposlenja
  • Podsticajne bonuse i sisteme nagrađivanja
  • Program obuke I treninge prodajnih vještina
  • Priliku za sticanje iskustva I znanja
  • Dinamično radno okruženje I podršku

Ukoliko ispunjavate navedene kriterijume konkursa, molimo Vas da svoj CV pisan na bosanskom jeziku (poželjno sa slikom) pošaljete elektronskim putem na: [email protected]

Napomena: Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.