Oglasi

Oglas za posao: STARTECH – potreban komercijalista

Oglas za posao: STARTECH – potreban komercijalista – Firma STARTECH d.o.o. Zenica objavljuje oglas za prijem u radni odnos:

  • Komercijalista

Opis radnog mjesta:

  • rad na privlačenju novih, zadržavanju postojećih i povećanju zadovoljstva kupaca,
  • predlaganje strateških smjernica za razvoj poslovanja s kupcima
  • odgovornost za realizaciju prodajnih planova
  • ubjedljiv način prezentacije i prodaje artikala iz asortimana firme
  • samostalno pregovaranje sa kupcima u svrhu prodaje robe po uslovima utvrđenim prodajnom politikom firme
  • redovna i pravovremena naplata potraživanja
  • praćenje tržišta mobilne telefonije i trendova iste
  • redovito posjećivanje kupaca u cilju ostvarenja zadanih planova i unapređenja odnosa
  • pozicioniranje i izloženost artikala kod kupaca
  • predlaganje promotivnih aktivnosti

Zahtjevi radnog mjesta:

  • radno iskustvo na poslovima prodaje elektronskih uređaja, mobilnih telefona, i sličnog asortimana minimalno 2 godine
  • poznavanje tržišta mobilne telefonije
  • izražene komunikacijske, prezentacijske i pregovaračke sposobnosti,
  • proaktivan pristup i samostalnost u obavljanju radnih zadataka
  • dobro poznavanje rada u MS Office-u
  • neophodna vozačka dozvola B kategorije
  • minimalno SSS
  • aktivno poznavanje engleskog jezika u pisanju i govoru

Zainteresovani dokumentaciju za prijavu na oglas mogu poslati putem maila: [email protected] ili lično na adresu: Bulevar Kulina Bana 34.