Oglasi

Oglas za posao: SHOT Zenica- medicinski asistent

Ukoliko tražite nove izazove, spremni ste pokazati svoje vještine, te zadovoljavate dolje navedene kriterije, bilo bi nam zadovoljstvo imati Vas u timu. primjene medicinskog sredstva u cilju poboljšanja i zašte zdravlja i sigurnost korisnika i drugih

Opis poslova:

· prikupljanje, procjenjivanje i reagiranje na saznanja o rizicima koji proizilaze iz upotrebe ili primjene medicinskog sredstva u cilju poboljšanja i zašte zdravlja i sigurnost korisnika i drugih lica.

· praćenje medicinskog sredstva koje je stavljeno na tržište ili u upotrebu, a u svrhu idenficiranja

· ostale srodne poslove u vezi sa radnim mjestom, Pravilnikom o radu i poslovima po nalogu direktora.

· iskustvo na istim ili sličnim poslovima,

· prijem stranaka i poslovnih partnera.

Idealni kandidat/kinja zadovoljava slijedeće uslove:

bilo kakve potrebe da se bez odlaganja primjene sve potrebne korektivne, odnosno preventivne mjere,

· marljivost, odgovornost, organiziranost, komunikavnost, sposobnost brzog učenja,

· profesionalan odnos, samostalnost u radu i spremnost na timski rad,

· komunikacijske vješne, pozivan stav i energičan pristup poslu, sa jakom radnom ekom,

Lokacija: Zenica

Broj pozicija: 1

· medicinska škola (SSS) sa položenim stručnim ispitom
· poznavanje Microsoft Office (Word/Excel/Outlook) paketa,
· poznavanje i aktivno korištenje engleskog jezika,
· poželjno poznavanje iOS/OS Apple softvera.

Opći uslovi:

Ukoliko ste se prepoznali u gore navedenom profilu te ste spremni za nove poslovne izazove, detaljnu biografiju sa fotografijom pošaljite na e-mail [email protected] ili na adresu Zmajevačka cesta 55c, 72000 Zenica najkasnije do 26.09.2021. godine.

Kandidati koji budu ispunjavali uslove oglasa biće pozvani na razgovor, a moguće i na dodatne testove vještina i znanja, o čemu će bi blagovremeno obaviješteni.