Oglas za posao: Serviser za KLIMA UREĐAJE- ugradnja, tehnička podrška i montaža

OGLAS ZA POSAO- Serviser KLIMA UREĐAJI ugradnja, tehnička podrška i montaža (m)

Na osnovu ukazane potrebe, u cilju daljnjeg širenja prodajnog asortimana, preduzeće TEHNOMAX d.o.o. Zenica u potrazi je za novim i ambicioznim kadrovima koji će dati svoj doprinos i učešće u ostvarenju planiranih ciljeva. Ukoliko ste kvalifikovani i spremni za dinamičan i izazovan posao, ukoliko ste odgovorni i željni napredovanja u karijeri, pridružite se našem timu. Pozivamo Vas da karijeru gradite u pozitivnoj, inovativnoj i respektabilnoj kompaniji …

U potrazi smo za kandidatiom starosti 18-40 godina koji posjeduje odgovornost, želju za napredovanjem i spremnost za rad u timu.

Od Vas očekujemo visok nivo kvalitete i posvećenost zadovoljstvu naših kupaca kada je u pitanju SERVIS I MONTAŽA KLIMA UREĐAJA, poštivanje svih standarda zaštite na radu koji su propisani Zakonom, interesovanje za dodatnom edukacijom i daljnim proširenjem u dijelu usluga koje ćemo nuditi kupcima …

Poznavanje tržišta, PRETHODNO ISKUSTVO U MONTAŽI I SERVISIRANJU KLIMA UREĐAJA, osnovno znanje o principu rada toplotnih pumpi i/ili bilo kojeg od sekora klimatizacija i grijanje, stalna komunikacija i prijedlozi ka upravi preduzeća s ciljem da unaprijedimo kvalitet i kvantitet usluga bit će Vaša prednost u odnosu na ostale kandidate!

Pored uslova propisanih Zakonom, potrebne kvalifikacije su:

· poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima

· odgovarajući nivo znanja o asortimanu klima uređaja

· poželjno vozačka dozvola B kategorije

· timski pristup, marljivost i odgovornost u radu

· spremnost na redovne edukacije i poštivanje standarda

Opis poslova:

· montaža i servis klima uređaja na lokaciji kupca

· asistencija i pomoć kupcima prilikom izbora robe

· komunikacija sa centralnim servisima dobavljača

· svi ostali poslovi po dogovoru sa upravom preduzeća

Nudimo Vam ugodnu radnu atmosferu, mogućnost stalnog radnog odnosa, zanimljive radne zadatke, stručno usavršavanje i stimulativna finansijska primanja u skladu sa Vašim angažmanom i ostvarenim rezultatima …

Vaše prijave sa biografijom i fotografijom (CV) možete poslati na e-mail: [email protected] ili lično dostaviti u prostorije preduzeća na adresi Prof. Mustafe Čauševića 1 (Novo Radakovo), ZENICA

Prijavni obrazac možete popuniti i klikom na link: https://forms.gle/aYwtGZ9tF5Z4eJUD7

Ukoliko ste energični, motivirani i željni novih izazova, ukoliko ste zaljubljenik tehnike koji je spreman biti dio tehničke podrške našim dragim kupcima, ukoliko imate zanimljivu poslovnu ideju kojom želite unaprijediti kvalitet naše usluge i time ostvariti i lični benefit, Vi ste itekako dobrodošli u naš kolektiv !!!

Svi kandidati koji uđu u uži izbor bit će kontaktirani putem telefona

TEHNOMAX doo Zenica, tel. 032/ 444-444 ili 032/ 445-445