Oglasi

Oglas za posao: RM-LH Zenica- CNC operater i poslovođa

Primaj prvi vijesti na viber - besplatno - PRIJAVI SE NA OVOM LINKU
Podijeli ovu vijest:

Oglas za posao: CNC operater i poslovođa- Na osnovu ukazanih potreba, firm RM-LH d.o.o. Zenica, raspisuje oglas za slijedeća radna mjesta:

  1. CNC operater sa iskustvom na apkant presi, 1 (jedan) izvršilac i
  2. Poslovođa, 1 (jedan) izvršilac

Uslovi za poziciju 1.

Opis posla:

  • Operater na presi, prema tehničkoj dokumentaciji, uz pomoć  CNC mašine (prese) vrši samostalnu izradu dijelova prema tehničko-tehnološkoj dokumentaciji
  • Prima naloge za rad, preuzima potreban alat, pribor i materijal
  • Samostalno namješta presu prema planu obrade i vrši obradu materijala (učitava program)
  • Rad na CNC mašini: Durma AD-S 40400 sa Cybelec ModEva 15T upravljanjem
  • Vodi računa o ispravnosti uređaja, potrebnom alatu, mjernom i kontrolnom priboru, kao i o urednosti radnog mjesta
  • Samostalno obavlja sve predradnje neophodne za realizaciju radnog zadatka
  • Vrši detaljnu procesnu kontrolu kvaliteta u smislu zahtijevane tolerancije, kvaliteta obrade i broja pozicija

Potrebne kvalifikacije:

  • SSS (III ili IV stepen) mašinskog usmjerenja
  • Poznavanje materijala, mašina, alata i proizvodnih koraka u operacijama koje obavlja
  • Poznavanje tehničke dokumentacije
  • Izražena želja za usavršavanjem i konstantnim učenjem.

Uslovi, za poziicju 2. :

OPIS POSLA:

  • Organiziranje rada za projekte u proizvodnoj radionici
  • Praćenje izvršenja projekata prema planovima i odgovornost za isporuke prema potvrđenim terminima
  • Podnošenje izvještaja o napretku projekata
  • Odgovornost za realizaciju radnih naloga u zadanoj količini i kvaliteti
  • Osiguranje dostupnosti resursa u proizvodnji potrebnih za nesmetan rad
  • Organizacija i evidencija potrebne dokumentacije za projekte i sistem kvaliteta
  • Osiguravanje kontrole kvaliteta proizvoda
  • Osiguranje procesne i tehnološke disipline u radionici
  • Provođenje procedura i pravila procesa u skladu sa važećim standardima, zakonskim i internim aktima preduzeća
  • Evidencija prisustva na radu
  • Saradnja sa odjelom skladišta i alatnice, kontrole i održavanja
  • Osiguranje uslova sigurnosti na radu i zaštite od požara u skladu sa važećim propisima i standardima preduzeća
  • Ostali poslovi po zaduženju nadređenih

POTREBNE KVALIFIKACIJE:

  • SSS (III i IV stepena) mašinskog usmjerenja
  • Sposobnost samostalnog čitanja i razumijevanja crteža
  • Radno iskustvo minimalno 5 godina na istim ili sličnim poslovima
  • Spremnost na timski rad
  • Poznavanje stranog jezika: njemački / engleski jezik

Prijave sa biografijom mogu se poslati na e-mail adresu [email protected], poštom ili lično na adresu:

RM-LH d.o.o. Zenica, Zmaja od Bosne bb, 72000 Zenica.

Sve dodatne informacije možete dobiti na broj +38732 200 420.

Kandidati koji zadovolje uslove biće pozvani na razgovor.

Strogo je zabranjeno preuzimanje sadržaja, vijesti, videa ili fotografija bez navođenja izvora i bez dozvole. Vlasnik materijala su Agencija za promociju PRmedia s.d. i portal Zenicablog, osim ako nije navedeno drukčije.

Kontakt sa portalom Zenicablog možete ostvariti:
email: [email protected]
Viber poruke: +387 60 355 8888
Facebook Inbox: https://www.facebook.com/Zenicablog/
Twitter: https://twitter.com/Zenicablog2010

Zadnje objavljeno