Oglas za posao: referent za obračun i izradu stolarije, radnik u proizvodnji i montaži stolarije

Preduzeće Prima-Commerce  d.o.o Zenica, koje se bavi proizvodnjom, prodajom i ugradnjom PVC i AL stolarije zbog ukazane potrebe i obima proizvodnje,  raspisuje oglas za prijem u radni odnos za radno mjesto

  1. SAMOSTALNI REFERENT ZA OBRAČUN I IZRADU AL STOLARIJE (jedan izvršilac).

Opis posla:

  • Svakodnevna komunikacija sa kupcima i izrada ponuda
  • Razrada naloga i priprema crteža za proizvodnju
  • Materijalizacija i optimizacija radnih naloga
  • Priprema i razrada tenderske dokumentacije
  • Praćenje kompletnog procesa proizvodnje al sistema,od nabavke repromaterijala do izrade gotovog proizvoda
  • Projektovanje i nadzor fasadnih sistema(SCHUCO) za tržište EU

Uslovi:

  • VSS Mašinski inžinjer VII stepen(nije obavezno)
  • Poznavanje al sistema(FEAL,SCHUCO) obavezno
  • Radno iskustvo poželjno na istim poslovima
  • Poznavanje rada na računaru (programi za obračun i izradu AL i PVC stolarije: ORGADATA,KLAES, AUTOCAD, SOLIDWORKS, )
  • Komunikacijske, prezentacijske i pregovaračke sposobnosti
  • Poželjno poznavanje engleskog ili njemačkog jezika

1.RADNIK U PROZVODNJI I MONTAŽI PVC STOLARIJE (jedan izvršilac)

Uslovi:

  • SSS
  • radno iskustvo na istim ili sl.poslovima(nije obavezno)
  • Motiviranost, snalažljivost i sposobnost rada u timu
  • Komunikacijske i prezentacijske sposobnosti
  • Lojalnost poslodavcu

Od Vas očekujemo:

  • profesionalnost,ozbiljnost i korektnost u poslu
  • sklonost timskom radu
  • entuzijazam,kreativnost i sklonost ka ostvarenju zadanih ciljeva
  • samostalnost i snalažljivost
  • etika i iskrenost
  • lojalnost poslodavcu

Nudimo Vam :

–   posao u stabilnoj kompaniji

–  odlične uslove rada

–  Ugovor o radu na određeno vrijeme sa mogućnošću produžavanja na neodređeno vrijeme

-mogućnost stručnog usavršavanja i napredovanja

Zainteresirani kandidati trebaju se javiti lično u sjedištu firme ( Čifluk do broja 3-Poslovna zona Pečuj)u terminu od 08:00 do 17:00sati (uz prethodnu najavu  na br.tel. 032 457 412).

Konkurs ostaje otvoren do popune radnog mjesta.