Oglasi

Oglas za posao: radnik na prijemu

Primaj prvi vijesti na viber - besplatno - PRIJAVI SE NA OVOM LINKU
Podijeli ovu vijest:

Oglas za posao: radnik na prijemu- OGLAS ZA PRIJEM U RADNI ODNOS

POTREBAN: RADNIK NA PRIJEMU

Delta Trade d.o.o. je preduzeće sa 23 godine uspješnog poslovanja.

Radi povećanja posla i predstojeće sezone otkupa jagodastog voća tražimo radnika na prijemu.

Nudimo:

– Sigurne radne uslove i zaštitu na radu,
– Isplata plate bez kašnjenja,
– Osigurani uslovi rada,
– Pozitivnu radnu atmosferu,
– Rad u Društvu koje posluje više od 23 godinu.

Opis poslova radnog mjesta:,

• Skladištenje robe,
• Prijem i otprema robe,
• Vaganje robe,
• Pranje gajbi mašinskim putem
• Održavanje radnog mjesta urednim
Uslovi:
• Punoljetna, odgovorna i vrijedna osoba
• NK ili SSS
Profil kandidata:
• Odgovornost i posvećenost radu,
• Pouzdanost i savjesnost,
• Preciznost i Urednost
• Sposobnost dobrog funkcionisanja u timu.
Tražimo pojačanje za naš tim vrijednih, pozitivno orijentisanih i ambicioznih ljudi.

Prijave se vrše lično na našu adresu: Sarajevska 263A u toku radnog vremena od 9.00h-15.00h, kontakt telefon: 032 405 500 ili slanjem CV-a na [email protected]

Oglas ostaje otvoren do popune radnog mjesta.

Strogo je zabranjeno preuzimanje sadržaja, vijesti, videa ili fotografija bez navođenja izvora i bez dozvole. Vlasnik materijala su Agencija za promociju PRmedia s.d. i portal Zenicablog, osim ako nije navedeno drukčije.

Kontakt sa portalom Zenicablog možete ostvariti:
email: [email protected]
Viber poruke: +387 60 355 8888
Facebook Inbox: https://www.facebook.com/Zenicablog/
Twitter: https://twitter.com/Zenicablog2010

Zadnje objavljeno