Oglasi

Oglas za posao: Profesionalni vozač motornih vozila

FERRO – INVEST d.o.o.  Zenica je kompanija sa dugogodišnjim iskustvom iz oblasti trgovine crne metalurgije, transporta i skladišne djelatnosti. Kompanija je smještena u Zenici na adresi Sarajevska 135, Raspotočje.

Zbog povećanog obima posla kompanija FERRO – INVEST d.o.o. raspisuje konkurs za radno mjesto:

Profesionalni vozač motornih vozila

Opis poslova:

  • Obavlja zaprimanje, utovar, prevoz i isporuku roba u skladu sa planovima kompanie na teritorii BIH
  • Vodi brigu o kvantitetu i kvalitetu proizvoda pri utovaru i isporuci robe
  • Odgovara za blagovremenu, potpunu i ispravnu isporuku roba kupcu
  • Osiguranje propisane dokumentacije pri utovaru i istovaru robe
  • Odgovornost za tehničku ispravnost, potrebnu dokumentaciju vozila , tekuće održavanje i prijavljivanje svih kvarova na vozilu
  • Briga o imidžu kompanije i kontaktu s klijentima
  • Priprema robe u skladištu u skladu sa poslovođom
  • Vođenje putnih naloga za vozilo

Potrebni uslovi:

  • Minimalno SSS
  • Položen državni ispit za profesionalnog vozača kamiona
  • Radno iskustvo na istim i/ili sličnim poslovima od najmanje godinu dana
  • Vozačka dozvola C i CE kategorije
  • Poznavanje terena na lokalnom i regionalnom nivou
  • Posjedovanje potrebne dokumentacije i lecence za upravljanje teretnim motornim vozilima
  • Spremnost na terenski rad
  • Profesionalizam u radu, odgovornost prema preuzetim obavezama, kolegijalnost, komunikativnost, lojalnost kompaniji i fleksibilnost

Nudimo:

  • Mogućnost dugoročnog zaposlenja uz redovna primanja
  • Rad u kompaniji koja jedna od vodećih u svojoj brandži
  • Pozitivnu radnu i atmosferu i rad u izrazito profesionalnom okruženju
  • Nagrade za postignute rezultate