Oglasi

Oglas za posao: Prodavač/dostavljač u prodavnici tehnike

Oglas za posao: Prodavač/dostavljač u prodavnici tehnike- Prodavač/dostavljač u prodavnici tehnike

 Omega shop Zenica

 USLOVI:

  • SSS trgovačkog, ekonomskog ili tehničkog smjera
  • Poželjno iskustvo u prodaji bijele tehnike
  • Poznavanje rada na računaru
  • Posjedovanje vozačke dozvole za „B“ kategoriju
  • Poželjno poznavanje engleskog jezika
  • Komunikativnost,timski rad,prodajne vještine,spremnost na rad u smjenama

OPIS POSLA:

  • Direktna prodaja bijele tehnike i potrošačke elektronike
  • Prezentacija asortimana kupcima, komunikacija i pomoć pri izboru
  • Praćenje zalihe,naručivanje,prijem i izlaganje robe
  • Rad na kasi,vođenje trgovačke knjige i ostale dokumentacije
  • Održavanje poslovnog prostora urednim i čistim
  • Prevoz i dostava robe na adresu kupca

NUDIMO VAM:

  • Redovna mjesečna i stimulativna primanja
  • Rad u dinamičnom okruženju uz mogućnost konstantnog učenja
  • Priliku za razvoj i napredovanje

Lokacija: Zenica

Broj izvršilaca: 1

Konkurs ostaje otvoren od 22.04. do 29.04.2022.godine.