Oglasi

Oglas za posao: potrebni bravari i zavarivači

Primaj prvi vijesti na viber - besplatno - PRIJAVI SE NA OVOM LINKU
Podijeli ovu vijest:

Oglas za posao: potrebni bravari i zavarivači – Firma “Glovis” d.o.o. Zenica raspisuje oglas za prijem radnika u radni odnos za rad na sljedeće pozicije:

Bravar / zavarivač – veći broj izvršilaca

• Bravar – 2 izvršioca
• Zavarivač TIG/WIG – 2 izvršioca

OPIS POSLA:

• Obavljanje svih bravarskih poslova na proizvodnji, izradi i montaži
• Zavarivanje crnih i bijelih materijala TIG/WIG u kombinaciji sa elektro

USLOVI (POTREBNE KVALIFIKACIJE, ZNANJA, ISKUSTVA I SPOSOBNOSTI):
• VKV, KV, SSS
• Poželjno da kandidati imaju srednju mašinsko tehničku ili zanatsku stručnu spremu
• Poželjno je da kandidati poznaju crteže
• Poželjno radno iskustvo na montažnim poslovima
• Poželjno je da kandidati imaju atest za TIG/WIG postupak zavarivanja (nije obavezno, atest služi kao dokaz da se radi o ozbiljnom kandidatu. Može se priložiti i stari nevažeći atest)

PRIJAVA TREBA SADRŽAVATI:
• Biografiju (CV)
• Dokaze o random iskustvu
• Atest za TIG/WIG postupak zavarivanja (ako posjedujete)

Prijaviti dostaviti putem maila: [email protected] ili lično na adresu firme (Zmaja od Bosne bb, PZ I Zenica)

Rok za prijavu je do 25.09.2020.

Strogo je zabranjeno preuzimanje sadržaja, vijesti, videa ili fotografija bez navođenja izvora i bez dozvole. Vlasnik materijala su Agencija za promociju PRmedia s.d. i portal Zenicablog, osim ako nije navedeno drukčije.

Kontakt sa portalom Zenicablog možete ostvariti:
email: [email protected]
Viber poruke: +387 60 355 8888
Facebook Inbox: https://www.facebook.com/Zenicablog/
Twitter: https://twitter.com/Zenicablog2010

Zadnje objavljeno