Oglasi

Oglas za posao: potreban mašinski tehničar

Podijeli ovu vijest:

NATJEČAJ

za prijem u radni odnos

Na osnovu ukazane potrebe Društvo Imaco Systemtechnik doo Usora objavljuje natječaj za prijem u radni odnos za radno mjesto Mašinski tehničar  – 1 izvršioc.

Opis posla:

 Priprema tehničku i drugu poslovnu dokumentaciju,

  • Izrada 2D dokumenata,
  • Izrada programa za laser i probijačicu,
  • Vodi računa o racionalnom korištenju sredstava rada, energije, materijala i vremena.

Uvjeti:

 SSS- mašinski smjer,

  • Poznavanje rada na računaru ( MS Office ),
  • Rad sa programom Solid Works ,
  • Savjesno i odgovorno postupanje sa proizvodima i dokumentacijom,
  • Spremnost za timski rad,
  • Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima.

Prijave  sa CV/biografijom  i potrebnom dokumentacijom (dokaz o stručnoj spremi,certifikati,dokaz o radnom iskustvu) slati  na  E-mail: [email protected].

Nepotpune i neblagovremene prijave neće biti uzete u razmatranje.

Natječaj ostaje otvoren 10 dana od dana objavljivanja.