Oglasi

Oglas za posao: potreban direktor proizvodnje

Oglas za posao: potreban direktor proizvodnje – AS Jelah d.o.o sa tradicijom dugom 30 godina osnovan je inicijalno kao maloprodajna porodična kompanija. Vrlo brzo, prateći svoju viziju, ulazimo i u prehrambenu industriju, gdje je sve počelo od jednog pakeraja sa linijom za šećer kocku, a danas su neki od naših brandova poput Master, Kent i Imperijal lideri na tržištu.  Cilj nam je da na najbolji način zadovoljimo potrebe klijenata i potrošaća na području Bosne i Hercegovine, te svojim proizvodima i uslugama budemo prepoznatljivi u zemljama regiona i šire.

Kompanija danas zapošljava 490 radnika, bez čijeg profesionalnog rada i zalaganje su uveliko doprinijeli našem uspjehu.

Ukoliko i Vi želite postati dio našeg uspješnog tima, pozivamo vas da se prijavite za poziciju :

Direktor proizvodnje (m/ž)

Ovlašten i odgovoran za organizaciju, vođenje i nadzor rada u sektoru  proizvodnje

Uslovi:

  • VSS tehničkog smjera (dipl. ing. tehnologije, mašinstva i sl.)
  • Minimalno 5 godina radnog iskustva u struci
  • Minimalno 3.godine radnog iskustva u proizvodnji i na rukovodećim pozicijama
  • Dobro poznavanje i iskustvo u radu sa standardima upravljanja kvalitetom (ISO, HACCP, HALAL)
  • Poznavanje temeljnih ekonomskih kategorija za upravljanje proizvodnjom
  • Odlično poznavanje MS Office alata,
  • Poznavanje engleskog  jezika ,
  • Spremnost na putovanja i rad na terenu,
  • Vozačka dozvola B kategorije (aktivan vozač)
  • Ostali zakonom propisani uslovi

Opis poslova:

Organizacija, rukovođenje, kontroliranje i koordiniranje rada proizvodnje :

  • Predlaže i/ili odobrava periodične proizvodne planove
  • Predlaže i/ili odobrava normative proizvodnih troškova
  • Predlaže i/ili odobrava nabavku potrebnih stalnih sredstava
  • Organizuje provođenje mjera i postupaka upravljanja kvalitetom
  • Odlučuje o rasporedu rada zaposlenih u sektoru proizvodnje
  • Predlaže i/ili odobrava standarde kvaliteta
  • Predlaže i/ili odobrava interne procedure
  • Organizuje provođenje mjera i postupaka zaštite na radu
  • Obavlja ostale srodne poslove iz domena upravljanja proizvodnjom

Potrebne vještine i kompetencije:

  • Organizacijske vještine i planiranje
  • Profesionalnost i posvećenost poslu i radnim zadacima
  • Izražene komunikacijske i pregovaračke vještine,
  • Visok stepen samoincijative i samostalnosti u radu
  • Usmjerenost ka postizanju ciljeva
  • Usmjerenost na krajnjeg potrošaća
  • Sposobnost rada u timu,
  • Entuzijazam i energičnost
  • Orijentiranost rješavanju problema

Nudimo vam:

  • Priliku za lični i profesionalni razvoj
  • Prijatno radno okruženje
  • Profesionalni rad i razvoj u kompaniji koja je lider na tržištu
  • Mogućnost napredovanja
  • Dodatne stimualcije za kvalitetan rad

Ukoliko ispunjavate navedene uslove, molimo Vas, da nam svoju biografiju pošaljete zaključno sa 26.12.2018. godine putem mail-a [email protected]

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Lokacija: Visoko – Jelah

Broj pozicija: 1