Oglasi

Oglas za posao: Menadžer ljudskih resursa

U 15 godina postojanja, ThermoFLUX je postao sinonim za efikasnost i kvalitetu. Sa 400 uposlenih i proizvodnim pogonom na preko 25.000m2, najveći smo proizvođač kamina, kotlova i toplotnih pumpi u Bosni i Hercegovini.

Visoki kapaciteti proizvodnje i obučen kadar su naša snaga.

Pridružite se našem timu i postanite dio jedne uspješne priče!

Zbog potrebe organiziranja posla, ThermoFLUX traži osobu na poziciji:

Menadžer ljudskih resursa

Opis posla

Organizacija:

• Planiranje strategije razvoja ljudskih resursa i zapošljavanja;

• Analiza radnih mjesta i izrada opisa poslova;

• Pružanje pomoći u tumačenju i razumijevanju uslova ugovora o radu svim uposlenicima u firmi;

• Učešće u eventualnim reorganizacijama i preraspodjelama zaposlenih;

• Posredovanje između menadžmenta i zaposlenih u rješavanju različitih pitanja i problema u vezi sa radom i međuljudskim odnosima;

• Kontrola disciplinskih procesa, donošenjem odluka i izricanjem poslovnih rješenja u domenu ljudskih resursa;

• Priprema i ažuriranje pravilnika i procedura vezanih za radno pravne odnose i pitanja HR-a.

Proces regrutacije, prijema i odlaska uposlenika:

• Upravlja procesom regrutacije i prijema uposlenika;

•  Učešće u pregovorima vezanim za uslove ugovora o radu, opće procedure rada, radna zaduženja, zaradu i beneficije, kao i mogućnosti napredovanja i  druga pitanja od značaja za zaposlene;

• Monitoring i upravljanje procesom uvođenja novih uposlenika u posao (Onboarding proces);

• Struktuira i sprovodi izlazne intervjue radi utvrđivanja razloga za napuštanje radnog mjesta, u svrhu unaprijeđenja uslova rada u kompaniji.

Razvoj ljudskih resursa:

• Planiranje, kreiranje, analiziranje i unaprijeđenje u sistemima evaluacije (matrica kvalifikacija, KPI pokazatelji, periodični razgovori, itd) i nagrađivanja zaposlenih;

•  Organizacija, nadzor i provjera uspješnosti realizacije obuka i edukacija;

• Brine o mjerama motivacije i nivou zadovoljstva uposlenika, te identificira oblasti koje zahtijevaju poboljšanje.

Kvalifikacije

• VII. stupanj stručnog obrazovanja;

• VŠS/VSS – Humanistički smjer;

• Min. 3-5 godina iskustva rada na istim ili sličnim poslovima.

Kompetencije

• Izvrsno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu;

• Poznavanje rada na računaru;

• Posjedovanje različitih vještina u upravljanju ljudskim potencijalima;

Posebni uslovi radnog mjesta

•  Posjedovanje vozačke dozvole B kategorije.

Broj izvršitelja: 1

Kontakt: [email protected]