Oglasi

Oglas za posao: komercijalista

Oglas za posao: komercijalista-  METAL PROFIL d.o.o. Zenica, firma sa dugogodišnjim iskustvom u trgovini metalima objavljuje konkurs za prijem u radni odnos:

KOMERCIJALISTA

opis posla:

–  prodaja roba iz asortimana firme

–  prezentacija firme, terenski obilazak kupaca

–  komunikacija i unapređenje odnosa sa postoječim kupcima i pronalaženje novih

–  analiza tržišta, izrada ponuda

–  praćenje i kontrola uslova prodaje i naplate

–  sudjelovanje u planiranju prodajnih aktivnosti i analiza ostvarenih rezultata.

uslovi:

–  VSS/SSS – ekonomski / tehnički smjer

–  poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima

–  vozačka dozvola B kategorije

–  organizacijske, pregovaračke i komunikacijske sposobnosti

–  spremnost za timski rad

Prijave sa kraćom biografijom dostaviti poštom na adresu Metal profil doo Zenica, Kamberovića čikma bb ili na email: [email protected]

Oglas ostaje otvoren 30 dana.