Oglasi

Oglas za posao: građevinski inžinjer/građevinski tehničar

Oglas za posao: građevinski inžinjer/građevinski tehničar – Frima GAMS DOO ZENICA, raspisuje konkurs za prijem u radni odnos diplomiranog inženjera građevine/građevinskog tehničara (niskogradnja).

Uslovi:

  • VSS/SSS
  • Radno iskustvo u struci minimalno 2 godine
  • Poznavanje rada na računaru (MS Office, AutoCad)
  • Položen vozački ispit B kategorije
  • Položen stručni ispit (poželjno ali nije uslov)
  • Sposobnost za timski rad, fleksibilnost, spremnost na terenski rad, odgovornost i pouzdanost.

Opis poslova:

  • Priprema tendera, izrada ponuda i obračuna
  • Organizacija i vođenje gradilišta i projekta u niskogradnji
  • Organizacija radnih zadataka osoblja i mehanizacije
  • Vođenje gradilišne dokumentacije (građevinski dnevnik, građevinska knjiga, izrada situacija i slično)
  • Poznavanje propisa u građevinarstvu.

Nudimo:

  • Priliku za profesionalni i lični razvoj i rad u poticajnoj sredini,
  • Stimulativna primanja.
Svi zainteresovani koji ispunjavaju uslove konkursa mogu se prijaviti na mail [email protected] ili direktno na adresu Zmaja od Bosne bb, Poslovna zona Zenica 1, 72000 Zenica. Za sve informacije možete nas kontaktirati putem telefona 061/462-088.