Oglas za posao: Geosonda – potrebni administrativni službenik i inženjer građevine

Oglas za posao: Geosonda – potrebni administrativni službenik i inženjer građevine – Preduzeću „Geosonda“ d.o.o. Zenica potrebni:

1.Inženjer građevine (m)- rukovodioc gradilišta na poslovima niskogradnje

Uslovi:

  • VSS  visoka stručna sprema (diplomirani inženjer građevine)
  • Položen stručni ispit
  • Minimalno 3 godine radnog iskustva na poslovima rukovođenja gradilištem
  • Potvrda –uvjerenje o radnom iskustvu
  • Poznavanje programa Auto-CAD
  • Spremnost na rad na terenu
  • Vozačka dozvola B kategorije

2.Administrativni službenik (ž)

VSS –ekonomski smjer, radno iskustvo 3 godine na sličnim poslovima

Opis posla:

-Koordinira i obavlja kancelarijske poslove

-Priprema dokumentaciju za knjiženje

-Vrši osnovna knjižanja (KUF, KIF )

-Priprema i ispostavlja račune /fakture prema investitoru

-Vrši obračun plata

-Vodi evidenciju o prispjelim obavezama

-Vrši plačanje

-Ažurira i arhivira razne dokumente

-Učestvuje u izradi ponuda

Potrebno :

Da poznaje poslovnu dokumentaciju, propise i pravilnike

Da poznaje napredno korištenje informatičke tehnologije

Poželjno je:

Vozačka dozvola  B kategorije

Znanje  engleskog jezika

Prijave slati na:

e-mail adresu:  geosonda @bih.net.ba

 ili poštom na „Geosonda“ d.o.o Zenica ,Masarykova 66a , 72000 Zenica

Zenica,6.03.2019.

Geosonda“ d.o.o Zenica ,

032-243-400