Oglasi

Oglas za posao: Diplomirani inžinjer građevine

Privredno društvo Komgrad-Ze d.o.o. Zenica raspisuje odlas za popunu radnog mjesta na poziciji:

-Rukovodilac sektora niskogradnja – diplomirani inžinjer građevinarstva

Opis poslova:

  • Organizuje, koordinira i rukovodi poslovima sektora ¨Niskogradnja¨
  • Učestvuje u koordinaciji poslova na nivou Društva
  • Učešće u donošenju poslovnih odluka sa ciljem adekvatnog prilagođavanja Društva zahtjevima i promjenama na tržištu
  • Utvrđivanje elemenata ponuda  za tendere i specifične poslove
  • Učešće u uspostavljanju i održavanju sistema upravljanja kvalitetom
  • Učešće u realizaciji zadataka koje definiše rukovodstvo firme
  • Operativno planiranje i usaglašavanje obima proizvodnje
  • Upravljanje proizvodnjom i obezbjeđenje uvjeta za njeno nesmetano odvijanje u skladu sa usvojenom tehnologijom
  • Praćenje i analiza evidencija o ulaznim sirovinama i repromaterijalu o proizvodnji i škartu
  • Učešće u analizi pojave neusklađenosti proizvoda i otklanjanje uzroka njihove pojave
  • Analiza uzroka reklamacija kupaca
  • Planiranje novog proizvoda ( potrebe i mogućnost plasmana )
  • Izrada periodičnih planova i izvještaja o proizvodnji
  • Praćenje stanja proizvodne opreme i planiranje remonta

Potrebni uslovi:

Pored uslova propisanih zakonom kandidat treba da ispunjava sljedeće uslove:

–        položen stručni ispit

–        minimalno 5 godina radnog iskustva (na poslovima upravljanja i rukovođenja u struci)

–        vozačka dozvola B kategorije

–        poznavanje rada na računaru

–        izražena komunikativnost i spremnost za timski rad

Šta nudimo:

Mogućnost stalnog zaposlenja  i priliku za napredovanje u službi

Rad u stabilnoj i perspektivnoj firmi

Radni odnos u skladu sa zakonskom regulativom

Redovna i stimulativan primanja

Kontakt osoba: Muhamed – 062/801-914

Lokacija:Zenica

Broj izvršilaca: 1

Prijave slati putem e-maila: [email protected] ili putem opcije PRIJAVI SE NA OGLAS

Oglas ostaje otvoren 30 dana od dana objavljivanja