Oglasi

Oglas za posao: CNC operateri i farbar

Oglas za posao: CNC operateri i farbar- Na osnovu ukazanih potreba, kompanija RM-LH d.o.o. Zenica, raspisuje oglas za slijedeća radna mjesta:

  1. CNC operater sa iskustvom, više izvršilaca
  2. Farbar – 1 izvršilac

Uslovi za poziciju 1.

Opis posla:

  • Operater na mašini, prema tehničkoj dokumentaciji, uz pomoć  CNC mašine vrši samostalnu izradu dijelova prema tehničko-tehnološkoj dokumentaciji
  • Prima naloge za rad, preuzima potreban alat, pribor i materijal
  • Vodi računa o ispravnosti uređaja, potrebnom alatu, mjernom i kontrolnom priboru, kao i o urednosti radnog mjesta
  • Samostalno obavlja sve predradnje neophodne za realizaciju radnog zadatka
  • Vrši detaljnu procesnu kontrolu kvaliteta u smislu zahtijevane tolerancije, kvaliteta obrade i broja pozicija

Potrebne kvalifikacije:

  • SSS (III ili IV stepen) mašinskog usmjerenja
  • Poznavanje materijala, mašina, alata i proizvodnih koraka u operacijama koje obavlja
  • Poznavanje tehničke dokumentacije
  • Izražena želja za usavršavanjem i konstantnim učenjem.
  • Poželjno iskustvo u radu u metalskom sektoru,
  • iskustvo u programiranju i opsluživanju cnc alatnih mašina struganje i/ili glodanje,

Uslovi za poziciju 2.

Opis posla

  • Procesi pripreme površine za farbanje
  • Proces mokrog farbanja čeličnih dijelova (Rad sa dvokomponentnim farbama, industrijskim otapalima, i sl.)
  • Kontrola nanesenih slojeva farbe po tehnološkim zahtjevima

POTREBNE KVALIFIKACIJE:

  • SSS (III stepen)
  • Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • Spremnost na timski rad

Prijave sa biografijom mogu se poslati na e-mail adresu [email protected], poštom ili lično na adresu:

RM-LH d.o.o. Zenica, Zmaja od Bosne bb, 72000 Zenica.

Sve dodatne informacije možete dobiti na broj +38732 200 420.

Kandidati koji zadovolje uslove biće pozvani na razgovor.