Oglasi

Oglas za posao: certificirani računovođa

Primaj prvi vijesti na viber - besplatno - PRIJAVI SE NA OVOM LINKU
Podijeli ovu vijest:

Oglas za posao: certificirani računovođa- Postanite dio našeg tima!

Almy d.o.o. kompanija već 30 godina slovi za poslovni sistem koji kontinuirano postavlja više standarde u oblasti trgovine, proizvodnje i usluge. Trenutno smo u procesu širenja poslovanja, ako ste spremni za nove izazove, kao i na visoke standarde kvaliteta u radu i pružanju usluga, predlažemo da se prijavite na otvorenu poziciju:

Certificirani računovođa

Uslovi:
VSS
Minimalno 5 godina iskustva

Opis radnog mjesta:

Prati i primjenjuje zakonske propise iz djelokruga svog radnog mjesta;
Učestvuje u izradi planova i programa u finansijskom djelu;
Kontira poslovnu dokumentaciju;
Vrši knjiženje svih ulaznih i izlaznih faktura;
Vrši knjiženje izvod iz banaka;
Vrši knjiženje blagajne;
Prikuplja podatke za obračun plaća i drugih primanja zaposlenih;
Vrši knjiženje plata;
Vodi evidenciju za obračun PDV-a (KUF i KIF), izrada i predaja PDV prijava;
Sačinjava godišnje, polugodišnje, polugodišnje finansijske izvještaje, i mjesečne izvještaje za potrebe uprave društva;
Arhivira proknjiženu dokumentaciju;
Popunjaje statističke izvještaje;
Koordinira  sa bankama, revizorima, poreznom upravom i drugim državnim institucijama;
Obavlja ostale poslove iz domena računovodstva i knjigovodstva po nalogu nadređenog.
Konkurs ostaje otvoren 7 dana od dana objavljivanja!

VAŽNA NAPOMENA:

Prijave na konkurs isključivo slati sa naglaskom „Konkurs za posao – CERTIFICIRANI RAČUNOVOĐA“, na e-mail [email protected]

Strogo je zabranjeno preuzimanje sadržaja, vijesti, videa ili fotografija bez navođenja izvora i bez dozvole. Vlasnik materijala su Agencija za promociju PRmedia s.d. i portal Zenicablog, osim ako nije navedeno drukčije.

Kontakt sa portalom Zenicablog možete ostvariti:
email: [email protected]
Viber poruke: +387 60 355 8888
Facebook Inbox: https://www.facebook.com/Zenicablog/
Twitter: https://twitter.com/Zenicablog2010

Zadnje objavljeno