Oglasi

Oglas za posao: Bellona – prodavač

Primaj prvi vijesti na viber - besplatno - PRIJAVI SE NA OVOM LINKU
Podijeli ovu vijest:

Brand BELLONA lider je u prodaji visokokvalitetnog namještaja, posteljina, anatomskih jastuka i madraca. Koristeći najmodernije tehnologije u proizvodnji, putem suradnika, permanentno slijedi svjetske trendove u preko 100 zemalja svijeta.

Zbog proširenja poslovnih aktivnosti u Bosni u Hercegovini raspisuje oglas za prijem u radni odnos.

  • Prodavač

Opis poslova:

·         Prijem i izlaganje robe u salonu namještaja.

·         Održavanje urednosti na radnom mjestu.

·         Upoznavanje i učenje o novim proizvodima.

·         Rad s kupcima, davanje potrebnih informacija kupcu.

·         Zaključivanje prodaje.

·         Čvrsta suradnja s poslovođom objekta.

·         Ostali poslovi po nalogu prvih pretpostavljenih.

Uslovi:

·         Minimalno SSS.

·         Izražena komunikativnost, fleksibilnost i timski rad.

·         Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima.

·         Poznavanje rada na računaru, kao i jednog stranog jezika su prednost, ali ne i uslov.

Nudimo:

·         Rad u prijatnom, profesionalnom i dinamičnom radnom okruženju.

·         Obuku i usavršavanje.

·         Mogućnost za napredovanje.

Broj radnih mjesta: 1

Mjesto rada: Zenica

Prijave slati na Email [email protected]

Strogo je zabranjeno preuzimanje sadržaja, vijesti, videa ili fotografija bez navođenja izvora i bez dozvole. Vlasnik materijala su Agencija za promociju PRmedia s.d. i portal Zenicablog, osim ako nije navedeno drukčije.

Kontakt sa portalom Zenicablog možete ostvariti:
email: [email protected]
Viber poruke: +387 60 355 8888
Facebook Inbox: https://www.facebook.com/Zenicablog/
Twitter: https://twitter.com/Zenicablog2010

Zadnje objavljeno