Oglasi

Oglas za posao: Agent za rad u servisnom centru na njemačkom jeziku- deset izvršilaca

Primaj prvi vijesti na viber - besplatno - PRIJAVI SE NA OVOM LINKU
Podijeli ovu vijest:

Oglas za posao: Agent za rad u servisnom centru na njemačkom jeziku- deset izvršilaca- Agent za rad u servisnom centru na njemačkom jeziku (m/ž)

Mjesto rada: Zenica

Što nudimo:

  •  atraktivnu platu uz mjesečne motivirajuće bonuse
  •  ugovor o radu na puno radno vrijeme
  •  profesionalnu obuku za posao
  •  mogućnost napredovanja i izgradnja karijere u međunarodnom okruženju
  •  dva slobodna dana u sedmici
  •  ugodnu radnu atmosferu i prijateljski timski duh
  •  Godišnji odmori  (Ljeto-Zima).

Opis posla:

  •  komunikacija sa klijentima sa njemačkog govornog područja
  •  korisnička podrška
  •  komunikacija putem telefona
  •  pružanje informacija o postojećem produktu
  •  osiguravanje visokog nivoa usluge i zadovoljstva korisnika.

Uslovi:

  •  njemački jezik: razina C1 (napredni i samostalni korisnik u govoru i pismu)
  •  visok lični standard za kvalitet
  •  snalažljivost, organizovanost i ljubaznost u radu sa klijentima
  •  razvijene vještine komunikacije i interakcije
  •  pozitivan stav i želja za poboljšanjem i napredovanjem
  •  orijentacija na rezultat i kvalitetu
  •  efektivna pismena i verbalna komunikacija
  •  brzo i precizno rješavanje zadataka
  •  nezavisnost, motiviranost, organiziranost i otvorenost
  •  snalažljivost u različitim situacijama.

Lokacija: Zenica, Zenica

Broj izvršilaca: 10

Strogo je zabranjeno preuzimanje sadržaja, vijesti, videa ili fotografija bez navođenja izvora i bez dozvole. Vlasnik materijala su Agencija za promociju PRmedia s.d. i portal Zenicablog, osim ako nije navedeno drukčije.

Kontakt sa portalom Zenicablog možete ostvariti:
email: [email protected]
Viber poruke: +387 60 355 8888
Facebook Inbox: https://www.facebook.com/Zenicablog/
Twitter: https://twitter.com/Zenicablog2010

Zadnje objavljeno