Oglasi

Oglas za posao: Administrativni radnik

Podijeli ovu vijest:

Oglas za posao: Administrativni radnik (1 izvršilac)

Firma Femetall d.o.o. Zenica traži motivisanog i odgovornog administrativnog radnika koji će se pridružiti našem timu.

Ako ste organizovani, precizni i sposobni za rad u dinamičnom okruženju, pozivamo Vas da se prijavite.

Opis posla:

Administrativni poslovi vezani za zaposlenike i poštivanje zakonskih obaveza (ugovori, zaštita na radu, vođenje putnih naloga, dostava dokumentacije institucijama, itd.);
Pružanje administrativne i organizacijske potpore kako bi se osigurao nesmetani rad;
Pružanje logističke potpore i vođenje evidencije kancelarijskog materijala i nabava istog;
Praćenje dokumentacije i arhiviranje;
Komunikacija s klijentima na engleskom jeziku;
Evidentiranje ulazne i izlazne pošte.

Uslovi:

SSS/VSS;
Poznavanje engleskog jezika (u pisanju i govoru);
Organizovanost i pedantnost;
Izrazita komunikativnost (kandidat treba da ima razvijenu sposobnost verbalne i pisane komunikacije);
Samostalnost i proaktivnost u rješavanju problema;
Iskustvo u administraciji je prednost.

Sve prijave sa biografijom možete poslati na mail adresu: [email protected]