Novi uspjeh KK Čelik

U Novom Travniku je održan 13 Međunarodni Karate Kup ORHIDEJA 2015 na kojem je uzelo učešće oko 30 klubova iz Hrvatske, Srbije i Bosne i Hercegovine sa oko 350 takmičara. Karate Klub Čelik Zenica je poveo 8 takmičara i osvojeno je 14 medalja od toga 9 zlatnih,2 srebrene i 3 bronzane medalje!

Lana Zakić je osvojila 2 zlatne medalje do 7 god djevojčice (kate) i do 8 god djevojčice (kate)
Aziri Anid takođe 2 zlatne do 7 godina dječaci (kate) i do 8 god,dječaci (kate)
Srdić Tim osvojio je 1 zlatnu dječaci do 9 god(kate) i do 8 god osvojio je srebro, u finalu je poražen od svog klubskog kolege Anida Azirija!
Karahasanović Faris 1 zlato dječaci do 12 god(kate)
Akrapović Mario 1 bronzana (kate) i 1 zlatna medalja u borbama do 14 godina, Mario se polako vraća u svoju formu,njegove borbe su dizale na noge publiku,proglašen najatraktivnijim borcem turnira
Dzejna Dzaferbegović 1 srebrena medalja kadetkinje (borbe)
Ibraković Irnela 1 bronzana medalja djevojčice do 9 god.(kate)
Šefik Tutnjić 2 zlatne medalje seniori apsolutna i U21 +84kg
I kata tim u sastavu ( Lana, Anid i Irnela ) bronzanu medalju u katama do 10 godina..

Sa ovim za nas veoma uspješnim turnirom KK ČELIK ZENICA završava polusezonu,predstoje pripreme za polaganje majstorskih zvanja Ulcinj 2015