Novi porazi juniora i kadeta Čelika

Novi porazi  juniora i kadeta Čelika na Kamberovićima – Odigrano je 8. kolo Omladinske Premijer nogometne lige BiH u novoj sezoni 2016/2017, prva sezona sa 12 klubova umjesto dosadašnjih 16.

Uokviru 8. kola obje selekcije NK Čelik (juniori i kadeti)  bile su domaćini vršnjacima iz HŠK Zrinjski iz Mostara. Nažalost, kao i seniori juče u Mostaru (poraz od Zrinjskog od 0:4, nap.a..) obje selekcije Čelika, juniori i kadeti, poražene su, juniori sa 1:2, a kadeti sa 0:4.

JUNIORI

NK ČELIK – HŠK ZRINJSKI  1:2 (1:0);

Gol za juniore Čelika postigao Benjamin Sagdati u 7.minuti. Od 51.minute Čelik je igrao sa 10 igrača, jer je isključen Marko Jukić.

KADETI

NK ČELIK – HŠK ZRINJSKI 0:4 (0:3);

Utakmice su igrane na B terenu na Kamberovićima pred oko 150 gledalaca po sunčanom vremenu (+25*C).

Nakon osam odigranih kola juniori Čelika su zabilježili 7 poraza i jedan remi, a kadeti dvije pobjede i 6 poraza. U narednom 9.kolu omladinci Čelika gostuju kod Viteza.