NK Kolina – NK Čelik – izvještaj sa utakmice

U nedjelju je naša ekipa, u okviru 13. kola Druge lige FBiH, gostovala kod ekipe NK Kolina iz Ustikoline. Utakmica je završena podjelom bodova, a konačan rezultat bio je 1:1. Crno-crveni su od prve minute krenuli ofanzivno i imali nekoliko odličnih šansi preko Varde i Kolića koji nisu imali sreće u završnici. Nakon pola sata igre, Čelik je ostao sa igračem manje jer je Šehić, nakon drugog žutog kartona, isključen. Na odmor otišlo sa rezultatom 0:0.

Početkom drugog poluvremena crno-crveni su poveli golom Kolića u 53.minuti., a nekoliko minuta poslije domaćini su izjednačili. U samom finišu utakmice trener Skočibušić je dobio crveni karton.

Sastav NK Čelik Zenica: Nurković Adis, Šehić Haris, Arnautović Davud, Šabić Harun, Salkić Sulejman, Isaković Aladin, Džaferović Imran, Kolić Besim, Sivac Eldar, Vardo Harun i Smajić Dženan.

Na klupi: Durmo Adi, Muslić Amar, Mašić Adnan, Subotić Sanjin, Kovač Selmir, Durmiš Edin. Trener: Skočibušić Pavle

Izmjene:

56’ Igru je napustio Džaferović Imran, a u igru je ušao Muslić Amar.

77’ Igru je napustio Smajić Dženan, a u igru je ušao Kovač Selmir.

Nakon odigranih 13.kola, naša ekipa se nalazi na trećem mjestu na tabeli sa ukupno osvojenih 26 bodova.