Nakon seniorki i juniorke Čelika ubjedljive

GEDSC DIGITAL CAMERA
Nakon seniorki i juniorke Čelika ubjedljive  – U okviru 5.kola Lige mladih košarkaškog Saveza BIH, košarkašice Čelika su na domaćem parketu slavile ubjedljivu pobjedu protiv Livna 71:41. Prvu četvrtinu ekipa Čelika je odigrala furiozno i riješila je u svoju korist sa 17:4.
U drugoj i trećoj četvrtini vidjeli smo izjednačenu košarku, a oba perioda završila su identičnim rezultatom 16:13 u korist domaće ekipe. Posljednji period, iako su u domaćem timu igrale košarkašice iz rezervne petorke pripada domaćinima ubjedljivo 22:11. Domaći sastav predvodile su Sara Heljić sa 17 poena i 13 skokova, te Amna Kahrić sa 16 poena. U ekipi Livna bolje od ostalih bile su Sara Jurkić sa 13, te Marija Pavić sa 10 poena.
Nakon pet odigranih kola Lige mladih juniorke Čelika imaju omjer od četiri pobjede i jednog poraza.