Mlada reprezentacija BiH nakon preokreta bolja od Crne Gore

Fudbalska reprezentacija BiH do 21 godine savladala je vršnjake i Crne Gore nakon preokreta rezultatom 2:1.

Selektor Slobodan Starčević je na ovom susretu izveo poprilično kombinovan sastav, a na stadionu Grbavica u prvih 45 minuta nije se imalo mnogo toga za vidjeti. Obje selekcije su bez veće opasnosti po protivnika, uputile par udaraca, a gosti su do prednosti stigli u 43. minuti susreta. Strijelac je bio Krstović.

Zmajići koji su večeras igrali u znatno kombinovanom sastavu do poravnanja stižu u 63. minuti. Mladi napadač Mure Amar Memić je sjajno povukao loptu i pogodio.

Pobjedu našoj ekipi donio je Milan Savić u drugoj minuti sudijske nadoknade.

Naš tim nakon ovog kola zauzima treću poziciju na tabeli grupe F sa 8 osvojenih bodova, dok je Crna Gora četvrta sa 7 bodova.